למה לבוש ספורטיבי נהיה כל כך פופולרי?

תוכן עניינים

מאור ראובני – מנהל התוכן של סרצ' ריזולט

רוצים להישאר מעודכנים בכל פעם שעולה מאמר חדש לאתר? הכי קל לעשות את זה דרך רשימת התפוצה שלנו! הצטרפו עכשיו בחינם:

הלבוש הספורטיבי תפס מקום של כבוד בארונות של נשים וגברים ברחבי הארץ והעולם. הלבוש שהיה עד לפני כמה שנים משויך אך ורק לספורטאים, הפך להיות תואם לנחלת הכלל. יצאנו לבדוק למה הלבוש הספורטיבי הפך להיות כל כך פופולרי וחזרנו עם הממצאים הבאים:

  • כי הוא נוח

עמדנו באחד הרחובות של שכונת פלורנטין ועצרנו עוברי אורח שלבשו לבוש ספורטיבי. מדובר בעיקר בטופים, מכנסי טייץ ארוכים וקצרים ונעלי ספורט. התשובה הראשונה שקיבלנו מרבים מהם נגעה לנוחות. רבים מהנשאלים ציינו כי לבוש ספורטיבי נוח ולא רק למצבים שבהם הם עורכים פעילות ספורטיבית. אלא סתם לטיול בשכונה עם הכלב או יציאה קצרה לקניית מצרכים ב-AMPM.

  • כי הוא אופנתי

התשובה השנייה והברורה מאליה נוגעת לאופנה. רבים מהנשאלים ציינו בפנינו כי לבוש ספורטיבי הוא באופנה כבר כמה שנים. לדבריהם, נכנסה לאופנה גם התנהלות ספורטיבית שכוללת בין היתר את הפעילויות הבאות:

  • יוגה
  • פילאטיס
  • ריצה
  • ריקוד
  • זומבה ועוד

גילינו שפעילויות שקורות בקבוצה, כוללת תחרות אופנתית. כלומר, בכל תרגול, המתרגלים בוחנים מי לבש את הלבוש הספורטיבי של המותגים הטובים ביותר ובנוסף, מתבצע גם דירוג שבודק "מי לבש את זה הכי הכי טוב". מסתבר, שכך מעבירים את הזמן במהלך שיעורי יוגה.

לעוד כתבות על טנרדים אופנתיים >>buzz.org.il

מה דעתכם על הכתבה? שתפו איתנו!

הכתבות האחרונות שעלו לאתר
טיפוח שיער
אופנה

מוצרי טיפוח לשיער

השיער הוא אחד מהחלקים הכי חשובים במראה שלנו, ולכן חשוב שנטפח אותו ונעניק לו את הטיפול שהוא צריך. ישנם סוגים שונים של שיער, וכל סוג

לכתבה המלאה >>
אודות סרצ' ריזולט

סרצ' ריזולט הינו מגזין תוכן ישראלי עשיר בתכנים איכותיים ובכתבות אקטואליות. כאן תוכלו ליהנות ממאמרים וכתבות עם גישה חופשית, לספוג רעיונות חדשים, לשתף אותנו בחוויות שלכם. המידע הכי מעניין בנושאים כמו אקטואליה, אופנה, כלכלה, עסקים, ספורט, מדע, תרבות, טיפוח ויופי, הומור ועוד! אז מה בא לכם לדעת היום?

 

מה מעניין אתכם?

עקבו אחרינו ברשתות החברתיות

הישארו מעודכנים 24/7 עם הניוזלטר שלנו!

גבר עם לפטופ
דילוג לתוכן